Čeština Deutsch English
Penzion u Kopyta

Penzion U kopyta

zpet.gif, 0 kBvpred.gif, 0 kB
 

CZ ~ EN ~ DE

Facebook

Naleznete nás i na facebooku

Penzion “U kopyta”

Poloha penzionu v krásné a tiché vísce, umožňuje využívat penzion jak pro rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, podnikové a firemní akce, tak pro oslavy, rauty. Kromě ubytování se zabýváme chovem koní – v penzionu chváme irské coby, frís-andaluské klisny a pony.

Penzion “U kopyta” stojí na kraji obce Pavlíčky, která leží v severní části Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Mezi obceni Tuháň a Dubá, 13 km od Máchova jezera.

Původní stavení sloužilo k zemědělským účelům. V současné době funguje jako penzion, využívaný hlavně pro letní rodinnou rekreaci. Po zbytek roku zde pořádáme týdenní i víkendové pobyty, podnikové oslavy, rekondiční pobytové kurzy, firemní školení a podobně.

Penzion má nyní kapacitu až 28 lůžek a nabízí svým hostům:

Žádanou službou je zajištění opékaní masových pochoutek (selata, krůty…) na venkovním grilu při pořádání oslav či různých setkání. Umístění penzionu přivítají ti, kteří hledají klid a soukromí.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemný pobyt.

“POUKÁZKY NA POBYT

Nevíte co dát svým nejbližším k narozeninám, svátku, maturitě nebo jen tak pro potěšení? Můžete jim darovat pobyt u nás v penzionu U kopyta. Po dohodě zasíláme dárkové poukazy na pobyt v penzionu přímo na adresu obdarovaným.

Penzion U kopyta a Sandorka v televizi

Sandorka a její příběh zaujala produkční České televize, která nás oslovila a požádala o možnost natočení reportáže pro pořad “Máte mě”

Máte mě! – TV program – Česká televize

Penzion "U kopyta" - Pavlíčky 15, 472 01 Doksy, Czech republic
tel.: +420 487 870 127, +420 604 105 456, e-mail: ukopyta@seznam.cz

🍪 Nastavení soukromí

(c) 2009 web by www.esluzby.net